Několik posledních možností k návštěvě Automatických mlýnů (snad jen na nějakou dobu)

Podzimní část festivalu Automatické kulturní mlýny se chýlí ke svému závěru a s ním už jen několik málo posledních možností, kdy areál i budovy mlýnů budou otevřeny pro veřejnost. Doufejme, že s koncem festivalu se mlýny neuzavřou navždy. Pokračujeme v jednání s městem i z jinými zainteresovanými subjekty a pevně věříme v pozitivní budoucnost Gočárových mlýnů!

A nač ještě do Automatických mlýnů během října zajít?

Ve čtvrtek 10. října a v sobotu 12. října 2013 zde bude naposledy uvedeno Bambuškovo site specific představení Ropa. Začátek je vždy v 19:30, část představení se odehrává v interiérech, část v exteriérech. Vizuální zážitek, který určitě stojí za to, který rozehrává celé mlýny. K dispozici pro vás máme deky a několik teplometů, ale určitě doporučujeme teplé oblečení.

V pátek 11. října 2013 můžete od 18:00 zajít na přednášku o industriálním fotografickém průzkumu s názvem Urbex, která bude od 19:00 následována projekcí dokumentu Zdroj, který byl pro Míru Bambuška a jeho Ropu velkou inspirací. Po projekci bude následovat debata s režisérem  snímku Martinem Marečkem.

Třebaže 12. říjnem měl festival Automatické kulturní mlýny 2 končit, v jistém slova smyslu bude jeho „dovětkem“ ještě performance studentů DAMU a VŠE s názvem M(u)KHA v poli, která se uskuteční v pátek 25. a v sobotu 26. října 2013 od 19:00. Více o projektu najdete zde nebo zde. A pokud se chcete do projektu osobně zapojit, máte jedinečnou možnost tak učinit prostřednictvím workshopu, více informací a o něm zde:

Výzva

07
Úno 2013
PUBLIKOVAL
RUBRIKA Mlýny městu
KOMENTÁŘE 0 Komentářů

Komentáře jsou uzamčeny.